July 30, 2007 · Аденома простати ·

Аденома  простати - КОНСЕРВАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ АДЕНОМИ ПРОСТАТИ

Тому якщо Ви приймаєте ці препарати, слід сказати про це лікареві, який збирається призначити Вам альфа-адреноблокатори. Іноді альфа-адреноблокатори можуть викликати запаморочення, головний біль, слабкість і т.д.
Інгібітори 5-альфа-редуктазы. Ефект цих препаратів полягає в тому, що вони зменшують розміри простати. Серед препаратів цієї групи можна відзначити фінастерід (проськар) і дутастерід (аводарт). В деяких випадках при великих розмірах простати ефект препаратів цієї групи може бути значним. Зазвичай вони неефективні у чоловіків з помірними і нормальними розмірами простати.
Звичайна дія інгібіторів-5-альфа-редуктазы починається набагато повільніше, ніж альфа-адреноблокаторів. Звичайне деяке поліпшення сечовипускання починається через декілька місяців, але для повного результату може потрібно рік. Крім того, препарати цієї групи сприяють зниженню рівня ПСА в крові.
Тому якщо Ви приймаєте ці препарати, повідомите про це лікаря, який збирається призначити Вам аналіз крові на ПСА.
Поєднання препаратів. Іноді поєднане застосування препаратів обидві цих груп може бути ефективнішим, ніж прийом тільки одного препарату. Така …

КОНСЕРВАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ АДЕНОМИ ПРОСТАТИ →

July 29, 2007 · Аденома простати ·

Аденома  простати - УСКЛАДНЕННЯ АДЕНОМИ ПРОСТАТИ

Камені сечового міхура. Причиною цього ускладнення так само є застій сечі в міхурі, а також приєднання інфекції.
Ураження нирок. Зазвичай воно виявляється у вигляді гидронефротічеськой трансформації. Це пов′язано з тим, що з переповненого сечового міхура при ДГПЖ сеча йде назад по сечоводах в нирки. Це приводить до виникнення розширення чашок, що зрештою виражається в гідронефрозі.
У свою чергу, це ускладнення, а також постійна хронічна інфекція в нирках приводить до розвитку хронічної ниркової недостатності.

УСКЛАДНЕННЯ АДЕНОМИ ПРОСТАТИ →

July 28, 2007 · Аденома простати ·

При появі вищеописаних чинників цей показник зменшується. На ранніх стадіях це не завжди помітно без спеціального обстеження.
В урології є навіть спеціальний розділ - «уродинаміка», де вивчаються характеристики акту сечовипускання.
найпершим, т.з. срінінговим, і разом з тим інформативним уродінамічеськім дослідженням є урофлоуметрія - графічна реєстрація характеристики відтоку сечі.
Для проведення цього простого тесту хворим повинен помочитися в спеціальну воронку, яка сполучена з високоточним вимірювальним приладом і реєстратором. Приблизно через 3 хвилини після дослідження лікар отримує результати дослідження на стрічці з графічним зображенням кривої сечовипускання (на зразок ЕКГ).
Прилад, який застосовується при урофлуометрії, автоматично рахує найважливіші показники сечовипускання: максимальну і середню об’ємну швидкість сечовипускання, час сечовипускання, об’єм виділеної сечі і ін.
Аналіз отриманих результатів дозволяє запідозрити у хворого ті або інші ознаки захворювань мочевиделітельной і чоловічої статевої системи, рекомендувати більш поглиблене обстеження.

ДІАГНОСТИКА ВІДТОКУ СЕЧІ →

July 27, 2007 · Аденома простати ·

Відкрита аденомектомія може виконуватися виконується під загальним наркозом або під регіонарною анестезією - епідуральной анестезією. При цьому протягом всього хворого знаходиться в свідомості.
Перевагою цього виду анестезії є більш краща його переносимість хворими, як під час операції, так і в післяопераційному періоді.
Перед операцією хворого повинен (сам або за допомогою медперсоналу) збрити волосся в області лобка. Перед операцією хворим не повинен є і пити протягом 8 годин.
Методика операції
Відкрита чреспузирная аденомектомія полягає в тому, що хірург доступом через розріз сечового міхура вилущує гіперплазовану (збільшену) частину простати. Хворий лежить на операційному столі на спині. Заздалегідь в сечовий міхур встановлюється сечовий катетер. Хірург робить подовжній розріз в надлобковій області.
Після того, як здійснюється доступ до сечового міхура, хірург бере його на спеціальні держалки в двох місцях (прошиваючи ниткою), за які він підводить стінку міхура. Складку, що утворюється, розтинають і проводять розтин сечового …

ЧРЕСПУЗИРНАЯ АДЕНОМЕКТОМІЯ →

July 26, 2007 · Аденома простати ·

Аденома  простати - ТРАНСУРЕТРАЛЬНАЯ МІКРОХВИЛЬОВА ТЕРМОТЕРАПІЯ ТУМВ

Ефективність ТУМВ тимчасова. Через деякий час майже 40 % чоловіків потрібне повторне втручання. Ускладнення після даного виду лікування хоч і дуже рідкісні, але все таки можуть зустрічатися. Це нетримання сечі і імпотенція.
Дана процедура проводиться, як і решта всіх малоінвазивних втручань при аденомі простати, ендоскопічним доступом. При цьому в уретру хворого вводитися спеціальний катетер, на кінці якого знаходиться спеціальна випромінююча головка.
Операція зазвичай проводиться під регіонарною анестезією.

ТРАНСУРЕТРАЛЬНАЯ МІКРОХВИЛЬОВА ТЕРМОТЕРАПІЯ ТУМВ →

July 25, 2007 · Аденома простати ·

Також уточнюється, чи страждав хто-небудь в його сім’ї ДГПЖ.
Пальцеве ректальне дослідження. Цей метод діагностики захворювань простати до цих пір залишається найбільш простим, і в той же час цілком інформативним. Метод пальцевого ректального дослідження простати можливий завдяки анатомічному взаєморозташуванню залози і передньої стінки прямої кишки.
При цьому лікар обмацує саму залозу, визначає її консистенцію, хворобливість, зразкові розміри, стан серединної борозни між долями, а також стан тканин навколо простати.
Загальні аналізи крові і сечі. Ці методи дослідження є стандартними в діагностиці будь-яких захворювань. При цьому дані загальних аналізів не є специфічними для аденоми простати. Але вони можуть указувати на наявність інфекційно-запального процесу в сечовивідних шляхах або простаті.
Аналіз крові на ПСА. ПСА - це простатичний специфічний антиген. Він є білком, який …

ПРОЯВИ І ДІАГНОСТИКА АДЕНОМИ ПРОСТАТИ →

1 2